Instalacja i integracja systemów

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które pomagają placówkom medycznym jeszcze lepiej dbać o zdrowie każdego pacjenta.

Technologie dla medycyny

Specjalizujemy się w technologiach przetwarzania obrazów i dokumentacji medycznej, które gwarantują ekonomiczny sposób ich składowania oraz wygodny dostęp z różnych źródeł.

Zapewniamy kompleksowe wsparcie służąc wiedzą nie tylko z zakresu pracy urządzeń, ale również przygotowania stabilnego i zwinnego środowiska informatycznego.

Dzięki temu specjalistyczne aplikacje dla stacji diagnostycznych i szpitali są szybko i bezpiecznie udostępniane i dystrybuowane w sieciach LAN/WAN oraz archiwizowane na zapasowych nośnikach i dedykowanych Centrach Danych.

Każdy z proponowanych systemów możemy integrować z systemami teleradiologicznymi oraz informacyjnymi HIS (Szpitalny System Informacyjny).

Skuteczne wdrożenie w 6 krokach

1. Audyt

Wdrażane rozwiązanie ma być efektywne, dlatego warto rozpocząć od weryfikacji potrzeb i aktualnych możliwości.

2. Projekt

Na podstawie audytu dobieramy najlepsze rozwiązania. Bierzemy pod uwagę również zaplecze sprzętowe, które zapewni stabilność, wydajność i bezpieczeństwo.

3. Realizacja

Instalujemy sprzęt i oprogramowanie. Dbamy o poprawną instalację stacji technika w każdej pracowni oraz zewnętrznej nagrywarki płyt CD/DVD/Blu-Ray.

4. Testy i szkolenia

Weryfikujemy zestawienie połączeń systemu MEDSAR w oparciu o lokalną sieć informatyczną i sprawdzamy poprawność działania. Szkolimy przyszłych użytkowników systemu.

5. Monitoring i wsparcie serwisowe

Oferujemy wsparcie dla użytkowników systemu oraz opiekę serwisową zarówno zdalnie jak i w siedzibie Klienta.

6. Uruchomienie

Po zakończeniu testów, uruchomienie systemu jest ekspresowe i odbywa się wg standardowej procedury. Często również uruchamiamy przesył danych do wskazanego przez Zamawiającego systemu.

Porozmawiajmy o rozwiązaniu dla Ciebie

Umów rozmowę z naszym ekspertem i wspólnie dobierzmy
rozwiązanie, odpowiednie dla Twojego budżetu i potrzeb.

Umów rozmowę

Damian Ćwik Menedżer Zarządzający

Co nas wyróżnia?

Chęć działania

Wierzymy, że nowe technologie mogą wspierać proces leczenia pacjentów i pracy placówek medycznych. Rozmawiamy z lekarzami i specjalistami, by dobrze poznać ich potrzeby i wypracować najlepsze rozwiązania wspierające diagnostykę.

Elastyczność

Wiemy, jak ważny jest czas reakcji na zgłoszenie o usterce, dlatego prowadzimy całodobowe dyżury serwisowe. Jednostki medyczne najczęściej pracują w trybie 24/7, dlatego dostosowujemy godziny instalacji sprzętu czy szkoleń dla personelu do indywidualnych potrzeb.

Specjalizacja

Łączymy szeroką wiedzę o rozwiązaniach informatycznych z realnymi potrzebami medycyny. Dzielimy się doświadczeniem, by projektować jak najbardziej wydajne usługi. Technologia cały czas się rozwija, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje i testujemy nowe rozwiązania, które ulepszają pracę w obszarach takich jak:

  • - Obsługa zagadnień radiologicznych
  • - Protokoły DICOM
  • - Bazy danych
  • - Bezpieczeństwo sieci
  • - Szyfrowanie danych
  • - Komunikacja w chmurze